Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ir auskarais

norejau ir as saviskei pradurti praeitais metais, bet pagalvojau kad po to priziureti reikes kol uzgis, ten valymo proceduros ir t.t. daug terliones ir aplamai man labiau norisi nei jai, tai pagalvojau kad skubet nera kur, ir visada galima bus pradurti velaiu jeigu nores wink.gif
Atsakyti
Kazkur jau buvo diskutuota apie tai unsure.gif

Dukrai ausis pradureme, kai jai tebuvo 3menesiai. Vyro troskimas rolleyes.gif Mazoji net nesuregavo - pasimuiste, pasikase ir toliau miegojo 2.gif . Jokiu komplikaciju nebuvo, ypatingos prieziuros kaip ir nereikejo. Dabar net nekreipia demesio i tuos auskarus, jie jau kaip ir "jos kuno dalis" tongue.gif

Mano manymu, geriausiai ausis durti, kai lelyte labai labai maza, arba kai jau keletos metu ir samoninga. O tokiam tarpiniame amziuje (metukai, du ar net trys) tai mergaiciukes labai megsta zaisti su auskariukais, nesupranta, kad gali infekcija uzneshti, uzgausti ausyte ir pan.
Atsakyti
as noreciau pradurti, bet vyras kategoriskai pries. man mama pradure 9 metu. o veliau dar keleta skyliu pati prasibadziau, ta ausys kai kiaurasamtis laugh.gif
Atsakyti
Kai dukrytei buvo 7,ivereme auskariukus , biggrin.gif
Praejo dar 7 ir jokiu priekaistu niekur negirdejom,ir problemu taip pat neturejom
Atsakyti
MANO DUKRAI 3.7M TAI JI LABAI PRASO,KAD PRADURTI AUSIS.AISKINAU,KAD SKAUDES,TAI BUVO APSIRAMINUSI,O DABAR JAU VEL NORI.VESTUME PRADURTI,BET BAISU,KAD VIENA PRADURS,O KITOS NEDUOS...
Atsakyti
kendi, tai gal lukterekit siek tiek.
Maniske sesiamete irgi nori auskaru rolleyes.gif
Atsakyti
Mano dukrai suejo 10metu kovos menesi,o pradurt ausis prase jau nuo 5metu.Bet as to stengiausi negirdet wink.gif
Dabar jau kas kitka,pradurem ir tai dejoja,kad skauda kaip valo ir visa kita...
Gal sakyciau priklauso nuo charakterio vaiko,kada pradurt ausites. wink.gif
Atsakyti
man tai ausytes pradure kai buvau antroj klasej smile.gif o mokytoja tokia senamadiska atsistojo pries klase ir kazka isreze kalba biggrin.gif bet tai kad neemiau i galva, nes svarbiau buvo klasioku nuomone tais laikais laugh.gif o visos klasiokes antrokeles irgi norejo ir man pavydejo cool.gif nej ten buvo kazkokia super baisi prieziura (mama ausytes dezinfekuodavo kasdien), o ir skausma pamirsau kita diena:) bet iki siol nej tie auskarai mane sugadino nei ka:) o mazos mergytes su auskariukais bent jau man grazu:) tik aisku kol mazytes tai ir auskariukai maziukai turetu but rolleyes.gif
Atsakyti
As savo dukrai, kol nepaaugs ausu nedursiu. Del to, kad nezinau dar jos nuomones, gal ji paaugusi paskui del to man priekaistaus.

O sunus si rudeni viena ausi prasidure. As i ta procesa nesikisau. Mano sesers gimtadienio proga jis uzsiprase auskaro, o issidure estetines ir plastines chirurgijos centre (vyro teta ten dirba)
Atsakyti
O as savajai grazuolei ausytes praduriau 2 menesiu!!!! thumbup.gif Ka galiu pasakyti-kadgi labai grazu kai tokia mazyte o jau su auskariukais...as gyvenu Ispanijoj-tai cia mergytems nuo pat pirmu dienu praduria auseles...
Argi negrazu????--Resize_Images_Alt_Text-- clap_1.gif g.gif
Atsakyti
Ak tai, sakai, gyveni Ispanijoj ir jau ausis vaikui isdurei! O ISAKYMA ar skaitei??? Is Ispanijos lyg nieko dar nebuvo
Atsakyti
Mano dukra apie auskariukus pradejo kliedeti gal 4 metu. Nenutilo ilgai... g.gif Visokie ignybimai i ausi (kad parodys kaip skaudes), sutapatinimai su kraujo emimu is pirsto ( pradejo neverkti, kai imdavo krauja, kad parodytu kaip nebijo) nepadejo... Tada pagalvojau jei praeis dar puse metu ir jin pamirs apie auskarus ir toliau nebijos - pradursiu. Taip ir buvo 4,5 metu panasiai pradurem. Visai ja nenusvyliau - kantriai iskente be asaru pati durima ir uzgijima, nors nebuvo jis ilgas. Kazkaip kai idejom po tu neutraliu auskariuku - auksinius maziukus, iskart viskas uzgijo. Dabar dukra patenkinta savo ausytemis, man tai kazkaip gerai, jeigu jei gerai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge: 08 balandžio 2004 - 15:12